מה קיבלתי מרוטרי – רפי מונטיאס

נכנסתי לרוטרי מתוך מטרה להכיר אנשים ולהרחיב את מעגל הקשרים שלי תוך כדי פעילות בקהילה. הייתי חבר בצוות ההנהלה המייסד של המועדון ואח"כ לנשיא השני של המועדון וחבר בצוות הארצי של רוטרי בתפקידים שונים.

עם חשיפתי למעגל חברי רוטרי בכל הארץ, סיפרו לי שיוצאת משלחת לברית מועדונים בבאניה לוקה שבבוסניה. התרגשתי מאד. אבי וסבי נולדו שם וכל משפחתי נרצחה שם במהלך השואה. ביקשתי להצטרף למשלחת ושם חברי המועדון המארח עזרו לי להגיע לקבר האחים שמשפחתי קבורה שם ואיתרתי מקומות שונים מההיסטוריה המשפחתית. מסע כזה שתכננתי קודם לבד וחששתי יצא לפעל רק בזכות חברותי עם רוטרי.

בשנה שעברה הסתייע בידי לצאת לוועידה השנתית העולמית של רוטרי בטורונטו שם היו 27,000 חברי רוטרי מכל העולם והכרתי ונחשפתי  לפעילויות מדהימות בקהילה והכרתי אנשים מכל העולם שאיתם אנו כמועדון נקדם פרוייקטים משותפים.

בהיותי נשיא המועדון הכנסתי חבר חדש, בעל חברת הנדסה. לימים הוא גייס אותי כסמנכ"ל בחברה וזאת לאור היכרותינו במועדון.

רוטרי נוגעת בי בהמון היבטים ואני מרגיש שבזכות הארגון הענק הזה, שפרוס בכל העולם ניתן לעשות טוב לכולם.

רפי מונטיאס

מוזמנים לשתף ...

Facebook
Email
WhatsApp
LinkedIn

עוד סיפורים ...

מה קיבלתי מרוטרי

מה קיבלתי מרוטרי – גל שרטוב

לרוטרי הגענו אשתי יעל ואני ממש במקרה, חבר טוב, שחר רז, הנשיא הראשון של המועדון וכיום עוזר נגיד האזור, הגה את הרעיון והתחיל להניע את הגלגלים וחיפש שותפים לדרך, נערכה פגישה בה הוצג הרעיון של המועדון ודרכי הפעולה

להמשך הסיפור »
מה קיבלתי מרוטרי

מה קיבלתי מרוטרי – יובל גרינברג

בחודש אפריל 2018 אירחנו זוג אמריקאים מויסקונסין דייל וסקוט.
הם נחתו אחרי הטיסה הארוכה היישר באמצע מסיבת יומהולדת 6 של סער ילדנו הקטן. מי שעזר מאוד באירוח הוא בננו הבכור גילעד ששולט באנגלית..

להמשך הסיפור »
מה קיבלתי מרוטרי

מה קיבלתי מרוטרי – נירית דביר

לרוטרי הצטרפתי לפני כ- 4 שנים ממש מיד לאחר שהמועדון הוקם. וכ- 3 שנים לאחר שעברתי לגור בכפר-יונה. מה קבלתי? ראשית – חברים. אנחנו באמת קבוצה של אנשים מקסימים. ומצאתי לי חברים טובים.

להמשך הסיפור »
גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן